doświadczenia w nauce strzelania sportowego oraz bojowego
20 lat
wystrzelonej amunicji
50000+
zadowolonych Klientów
3152
 Strzelnica zlokalizowana jest w miejscowości Kozerki ul. Wenus 1 przy Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. 
Dojazd na naszą strzelnicę z centrum Warszawy zajmuję nie więcej niż 30 minut jadąc obwodnicą. 

Nowoczesna strzelnica dedykowana posiadaczom pozwolenia na broń jak i tym którzy chcą spędzić wolny czas strzelecko - rekreacyjnie. Strzelnica dysponuje miejscem na 10 stanowisk strzeleckich podzielonych na dwie oddzielne osie wyposażone w ruchome tarczociągi umożliwiające ustawienie odległości celu od 10 do 25 metrów niezależnie na stanowisku. 
Po za dwoma osiami strzeleckimi dysponujemy obszerną salą wykładową wyposażoną w rzutnik, strefę spotkań strzeleckich , poczekalnia została przygotowana dla osób oczekujących bezpośrednio na wejście na stanowisko strzeleckie, przy poczekalni znajduję się pomieszczenie do bezpiecznego rozładowania broni palnej. Strzelnica jest przystosowana dla osób na wózkach inwalidzkich.
Strzelnica sportowa WKM oferuje Państwo niezapomniane wrażenia se strzelania. Nauczymy Was strzelać z każdej broni dostępnej na strzelnicy takiej jak Glock czy Kałach, przed rozpoczęciem strzelania przeszkolimy Was z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi broni w naszej sali szkoleniowej. Ugościmy Was w sali kominkowej gdzie wspólnie ze znajomymi będziecie mogli wymienić doświadczenie ze strzelania. Dla tych bardziej dociekliwych zorganizujemy szkolenia strzeleckie oraz zaprosimy na treningi strzeleckie wszystkich tych którzy nie posiadają pozwolenia na broń a chcieli by się nauczyć podstaw. Tych bardziej zaangażowanych zaprosimy na zajęcia strzeleckie statyczne uczące podstaw obsługi broni palnej i strzelania do tarczy oraz dynamiczne uczące strzelania w ruchu. Na każde z tych zajęć damy wam pełne wyposażenie takie jak broń, amunicja, kabura i pas. Nad każdym Waszym ruchem będzie czuwał instruktor strzelania.

KIM JESTEŚMY

TRZELNICA I KLUB
STRZELECKI WKM

GALERIA